Beach Bungalow

  • 80 m²
  • 2 soveværelser
  • 2 badeværelser

Beach Bungalow tilbyder værelser med udsigt over havet i nærheden af Playa de Torrox. Villaen tilbyder et solarium til afslapning og forfriskning.

Denne indkvartering har 2 soveværelser. Gæsterne kan benytte 2 badeværelser.

Efter en dag med udforskning af Málaga og dens attraktioner kan du tage en forfriskende dukkert i en sæsonåben udendørs pool på Beach Bungalow.

Værelserne har et fuldt udstyret køkken til selvforplejning.

Feriehus ligger 3 km fra Playa de El Morche og kun 500 m fra Balcon Mirador del Faro de Torrox. Villaens kystnær beliggenhed tilbyder hurtig adgang til roman baths. 100 meters gåtur tager dig til lokale restauranter, herunder La Blanca Paloma og O'Learys Irish Bar. Playa El Penoncillo ligger ved siden af villaen. Aldi busstoppested kan findes inden for 250 meter.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Beach Bungalow Málaga
La Familia Torrox Costa
pris kun for mobil

La Familia Torrox Costa

454 m fra overnatningsstedet
USD 289 USD 260
pr. nat
Torrox Costa
pris kun for mobil

Torrox Costa

7.7
Godt 13 anmeldelser
1.5 km fra overnatningsstedet
USD 151 USD 136
pr. nat
Andaluz Getaway
pris kun for mobil

Andaluz Getaway

9.2
Fantastisk 8 anmeldelser
1.7 km fra overnatningsstedet
USD 710 USD 639
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    64 km

    Togstationer

    Malaga Train Station
    42 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Windsurfing
    • Snorkling
    • Kanosejlads
    • Vandreture
    • Ridning
    • Cykling
    • Tennisbane
    • Fiskeri

    Serviceydelser

    • Sikkerhedspengeskab
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • Udflugtsassistance/Billetbestilling

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde
    • Picnic område/ Borde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger
    • Brætspil

    Fritid

    • Sæsonåben udendørs pool
    • Adgang til strand
    • Vandland
    • Livende underholdning
    • Solterrasse
    • Have
    • Solarium
    • Lavvandede ende

    For handicappede gæster

    • Handicapværelser/ faciliteter
    • Adgang til kørestol
    • Handicap bad

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Patio
    • Terrasse
    • Havemøbler
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler
    • Vask på værelset

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Røgdetektorer

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
    Udtjekning: indtil 10:00
    Licensnr.ESFCTU0000290130002932610000000000000000,https://api.bookiply.com/pmc/rest/apartments/
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvilke populære attraktioner ligger tæt på Beach Bungalow?
      Du kan besøge Playa de Torrox, som ligger i nærheden af Beach Bungalow.
    • Har Beach Bungalow en trådløs internetforbindelse?
      Ja, i Beach Bungalow er der WiFi i hele ejendommen.
    • Hvor meget koster det at bo på Beach Bungalow?
      Lejen på Beach Bungalow starter ved 261€ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Beach Bungalow?
      Gæster på Beach Bungalow skal tjekke ind senest 18:00 og tjekke ud senest 10:00.
    • Hvilke restauranter ligger tæt på den feriehus?
      Restauranter i nærheden af den feriehus omfatter Bar Richi og Merendero Chiringuito Pepe Rico S.l.
    • Er kæledyr tilladt i den villa?
      Ja, kæledyr er typisk tilladt på den villa, men det er bedst at ringe i forvejen for at få det bekræftet.
    • Har Beach Bungalow et spabad?
      Ja, Beach Bungalow tilbyder et offentligt spabad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Malaga Lufthavn
    64 km

    Togstationer

    Malaga Train Station
    42 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Beach Bungalow Málaga

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk